АФНУ
6
Років досвіду
4
Верифіковані рекомендації
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3180
Останній візит на сайт
сьогодні
Сертифікований рієлтор, член АФНУ
Професійно супроводжую угоди з нерухомістю: продаж, оренда та інвестиції. Працюю відповідально, прозоро та з фокусом на результат клієнта.
Допомагаю підібрати житло, яке повністю відповідає вашим потребам і стилю життя — від першої консультації до успішного завершення угоди. Гарантую повний супровід, юридичну безпеку та комфорт на кожному етапі співпраці

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 35 000 $
    1 750 $/м²

    Гнатюка вул., 4

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Новатор
    приміщення вільного призначення
    20 м²
    2021 рік побудови
    сьогодні
    Продаж комерційного приміщення з діючими орендарями Пропонується до продажу комерційне приміщення з готовим орендним бізнесом — ідеальний варіант для інвестора. ✅ Вже є орендарі ✅ Стабільний дохід з першого дня Фінансові показники: • Орендна плата — 10 000 грн / місяць • ⚡ Додатковий дохід від автоматів — від 5 000 до 12 000 грн / місяць • Загальний потенційний дохід — до 22 000 грн / місяць Приміщення: • має вигідне розташування • підходить для різних видів комерційної діяльності • повністю готове до подальшої експлуатації • не потребує додаткових вкладень Чудова інвестиція з прогнозованим доходом та мінімальними ризиками. Деталі, документи та перегляд — за телефоном. Показ...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.